Seramik Sır Seperatörü

 

Seramik Sır Seperatörü Tanımı :Seramik sır separatörü, sırda olduğu gibi seramik çamurunda ve emaye boya tesislerinde oldukça yaygın bir halde kullanılmaktadır. Akışkan türde ürün gurubunda olan bu mıknatıslı kapan metali oldukça yüksek verimle temizleme işi yapar.

Güvenle kullanabileceğiniz bu ürün komple 304 kalite paslanmaz metalden yapılmaktadır. İçeriğinde bulunan bar tipi kulplu çubuk mıknatıslar Nd.Feb.Neodymium mıknatıslardan üretilmektedir.

Çok yüksek çekim gücüne sahip bu mıknatıslar 7.000 gauss ile 24.000 gauss arasında üretilebilmektedir. Genel olarak bu tiplerin metal yakalama kutup aralıkları en ideal 12.000 gauss'tur. Temizlenmesi istenen 15 -20 mikron metal ve benzeri ferritik boyalar için kullanılan gauss gücü olan 22.000 ve 24.000 gauss'luk mıknatıslı çubuklardır. İsteğe bağlı olarak kapasiteler doğrultusunda çoklu gruplar ve kademeli temizleme platformu oluşturulmaktadır.

Personel tarafından sistem durdurularak temizlenmesi mümkün olan bu sisteme alternatif olarak üretilen tam otomatik PLC kontrollü kendini temizleyen ve yıkayan doğal mıknatıslarla yapılmış bir sistem firmamızca üretilmektedir.

Etiket: seperatörler, seramik sır seperatörleri, ayırıcı seperatörler, separatör çeşitleri, manyetik seperatörler, Çubuk Bar Mıknatıslı Filtreler