hotel.lobby.2.png

Hakkımızda

  • Daima gelişen ve değişen konjektör, beraberinde organize olabilme isteğine ışık tutar. Amaç iyi ve kaliteli ürünleri imal edebilmek ve bunları gururla sanayi’nin kullanımına sunabilmektir.
  • KALİTE – GÜVEN ve YENİLİKÇİ TAKIM RUHU’ na önem veren işletmeler sektörde hak ettikleri yere geleceklerdir. Biz bu işletmelerin ihtiyaç duydukları çeşitli formlardaki (blok, disk, halka...gibi) MIKNATISLARI ithal ediyor ve bu mıknatıslarla çeşitli tiplerde MIKNATISLI SİSTEMLER imal ediyoruz.
  • Ülkemizde Bir çok sanayi dalında, örneğin; plastik sanayi, sağlık araç gereçleri, maden sanayi, elektronik sanayi, seramik sanayi, otomotiv sanayi, tekstil sanayi, cam sanayi, sarrafiye, beyaz eşya sanayi, hediyelik eşya sanayi, deri sanayi, ayakkabı sanayi... gibi alanlarda firmamızın ürünleri güvenle kullanılmaktadır.
  • Temel amacımız daima önde olmak, yeniliklere ve araştırmalara önem vermek, Ar-Ge'nin tam manası ile desteklenmesine katkıda bulunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden taviz vermemektir. Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde pek çok ülke ile ithalat ve ihracatını sürdüren firmamız ticaret kapasitesini giderek büyütmektedir. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmamız, gelişen sanayimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir potansiyelde olduğunu ispatlamıştır.

MIKNATIS TEKNİK LTD. ŞTİ.

Kalite Anlayışımız

 

Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz kalite standartlarımız işimizin her alanında uygulanmaktadır. Üretim tekniklerimizin iyileştirilmesi için, araştırma ve geliştirme yöntemlerinden, kapsamlı saha testlerinin sürdürülmesine kadar kalite sözümüz ve standartlara bağlılığımız her zaman aynıdır. Satış sonrası, kurulum işlemlerinin gözden geçirilmesi, geliştirilmesi, müşteri hizmeti ve ihtiyaçlarına uygun ürünlerin sağlanması gibi etkili geri bildirim programlarını kullanmaktayız.

Değerlerimiz

 

Paylaşımcı: Birlik ve beraberliğe dayanan, samimi dostlukların kurulduğu bir aile ortamı oluşturur, Yapılan çalışmalara katkıda bulunur, özveriyle çalışır ve sorumluluğunun hakkını verir. Toplum ve Müşteri Odaklılık :Bir zorlama olarak değil ama birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumluluk; müşterimize hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması esastır...

 

Misyon & Vizyon

 

Misyonumuz : Sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek yeni ürün ve sistemlerin kaliteden ödün vermeden daha da geliştirerek imalatını yapmaktır.

Vizyonumuz : Mıknatıs Teknik Ltd. Şti. sektöründe lider kurumlar listesinde öncüllüğünü devam ettirmek, dünyada da sayılı firmaların arasına katmaktır.